نتایج جستجو برای عبارت :

عنوان؟ مای فرست.

توضیحات محصول
تشک فرست کلاس
با ارتفاع ترین تشک تشک مارکت دارای ارتفاع 30 سانتی متری بوده و نام آن تشک تشک مارکت مدل فرست کلاس می باشد . تشک مذکور از دو لایه پد اسفنجی در دو طرف آن بهره می برد تا حالت لطیف و نرم تری به آن ببخشد . در لایه های تشک فرست اسفنج و نیز ریباند و فنر متصل قاب M استفاده شده است و از فنر پاکتی بی بهره است با این حال جز لوکس ترین تشک های تشک مارکت می باشد . پارچه بکار رفته ژاکارد می باشد که دارای طول عمر بالا و ضد حساسیت و ضد باکتر
صبحتون بخیر ی سوال درباره توییتای جانگ کوک..چرا جانگ کوک چند روزه (بهتر بگم کل تابستونو) هیچ عکس یا ویدیویی نزاشته.....همه اعضاء از کارایی که می کنن فیلم می گیرن و عکس و می زارن ولی جانگ کوک نه ...همه میگن شاید منتظر یه فرست مناسبه ....منکه نمی دونم ....اگه دلیلشو می دونید بهم بگید....ممنون....

از طبقه بندی آدمها به دلیل مسائل مالی  متنفرم. یکی از مکان هائی که این تقسیم بندی به صورت ملموس و آشکار دیده می شود در فروش بلیط پروازهای داخلی یا بین المللی است.بیشترین خرید بلیط توسط مسافران اکونومی (Economy) انجام می پذیرد.در رده میانی بلیط بیزینس کلاس ( Business Clas) ترجیه عده ای است.نوع گرانقیمت  بلیط ها مربوط به فرست کلاس (FirstClass) میباشد.
لازم یه ذکر است افراد دارای بیزینیس کلاس و فرست کلاس بدون هیچ گونه زحمتی براحتی میتوانند در صندلی خود مستق

از طبقه بندی آدمها به دلیل مسائل مالی  متنفرم. یکی از مکان هائی که این تقسیم بندی به صورت ملموس و آشکار دیده می شود در فروش بلیط پروازهای داخلی یا بین المللی است.بیشترین خرید بلیط توسط مسافران اکونومی (Economy) انجام می پذیرد.در رده میانی بلیط بیزینس کلاس ( Business Clas) ترجیه عده ای است.نوع گرانقیمت  بلیط ها مربوط به فرست کلاس (FirstClass) میباشد.
لازم یه ذکر است افراد دارای بیزینیس کلاس و فرست کلاس بدون هیچ گونه زحمتی براحتی میتوانند در صندلی خود مستق
طبقه بندی کلاس های پروازی طبق قوانین سازمان حمل و نقل بین المللی هوایی
بر طبق قوانین سازمان حمل و نقل بین المللی هوایی (یاتا) صندلی های هواپیما کلاس بندی پروازی گوناگونی را دربر دارند که مسافران می توانند بلیط هواپیما خود را طبق کلاسی که مد نظرشان است انتخاب کنند و برای هر نوع کلاس متفاوت، هزینه متفاوتی پرداخت می کنند.
درجه یک(فرست کلاس : First Class یا F)
فرست کلاس گرانترین صندلی های هواپیما می باشند و شامل انواع تک نفره، مبله، اتاقک و خصوصی هست
از سفره ی انقلاب، امسال یه روز تعطیلی وسط هفته نصیب ما شد، و یه همسایه ی دیوار به دیوار که ظاهرا از صبح کرم گوش گرفته و میخونه : آمریکا آمریکا مرگ به نیرنگ تو، خون جوانان ما میچکد از چنگ تونامبرده بانو و حدودا ۶۰ ساله میباشد -_-
میفرماد دشمن در درون توست، آمریکای درونت را بشناس، و به آن مرگ فرست، حتی میفرماد آمریکا ی زمانه ات را بشناس، آمریکای کشورت را!
تکبیر!
«معبودا! بر محمد و خاندان او درود فرست و مرا به تقدیر خود خوشنود ساز، و سینه ام را نسبت به موارد حکم خود گشاده گردان، و به من اعتمادی عطا فرما تا به سبب آن اعتراف کنم که تقدیرت جز به نیکی جاری نگشته است و سپاسم را برای خودت نسبت به آنچه از من بازداشته ای، افزون تر از سپاسم نسبت به آنچه عطایم کرده ای، قرار ده»
کلام حضرت در دعای سی و پنجم صحیفه
دودی مهیب همه جا را فرا گرفته بود...
و از هر طرف صدای ناله به گوش میرسید....
آخرین چیزی که به یاد دارم صدای هشدار مراقب باشید بود و من تنها بازمانده بخش فرست کلاس این پرواز هواپیمایی که حامل مخلوقات خدا بوده ، آرام ناپدید خواهم شد ، چنان که گویی نبوده ام روزی...!
خوشحالم اولین بوسه‌م با تو بوده. خوشحالم اولین کسی که بغلم کرد تو بودی. تنها کسی که بغلش خوابیدم.‌ خوشحالم. که امشب که پسره لبامو بوسید، از ته دلم راضی بودم فرستم نیست، که فرستم با تو بوده. در حد شکر کردن خوشحالم. اینکه اولین بوسه‌م با 'تو' بوده ،صرف نظر از هر چیز دیگه‌ای، خوشحالم میکنه.
میدونی چی خوشحال ترم میکرد اما؟ که نون تو میبودم. نونِ 'تو'. نون تو میبودم و امشب نمیذاشتم بغلم کنه، گردنمو ببوسه و لبامو. کاش نون 'تو' میبودم.

راستش اومدم همو
به علت فوت سپهباد سلیمانی امتحان امروز و فردا لغو  شد .
من که امروز در خانه هستم برای امتحان چهار شنبه یک مروری می کنم و فرست دارم چند کلامی در سایت بنویسم .
اولین فکر تاسیس سایت در سال 1397 توسط استادم به فکر من افتاد اما بیخیال فکرم شدم تا چند روز پیش که با شوهر دختر عمم این سایت رو تاسیس کردیم و به من یا داد چطور یک سایت ایجاد کنم.
ممنون از استاد بزرگوارم جناب آقای فصیحی و دامادمون جناب آقای سهیل رنجبر دوست 
فرازی از دعای امام سجاد(ع) به هنگام در خواست عافیت از باری تعالی، ارائه می شود:

اللّهُمّ صَلّ عَلَى مُحَمّدٍ وَ آلِهِ،وَ أَلْبِسْنِی عَافِیَتَکَ،وَ جَلّلْنِی عَافِیَتَکَ،وَ حَصّنّی بِعَافِیَتِکَ،وَ أَکْرِمْنِی بِعَافِیَتِکَ،وَ أَغْنِنِی بِعَافِیَتِکَ،وَ تَصَدّقْ عَلَیّ بِعَافِیَتِکَ،وَ هَبْ لِی عَافِیَتَکَ وَ أَفْرِشْنِی عَافِیَتَکَ،وَ أَصْلِحْ لِی عَافِیَتَکَ،وَ لَا تُفَرّقْ بَیْنِی وَ بَیْنَ عَافِیَتِکَ فِی الدّنْیَا وَ
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ بَلِّغْ بِإِیمَانِى أَکْمَلَ الْإِیمَانِ، وَ اجْعَلْ یَقِینِى أَفْضَلَ الْیَقِینِ، وَ انْتَهِ بِنِیَّتِى إِلَى أَحْسَنِ النِّیَّاتِ، وَ بِعَمَلِى إِلَى أَحْسَنِ الْأَعْمَالِ.خدایا بر محمد و آلش درود فرست، و ایمان مرا به کاملترین مرتبه ایمان رسان، و یقین مرا بهترین یقین گردان، و نیت مرا در زمره بهترین نیات و عمل مرا از جمله بهترین اعمال قرار ده.صحیفه سجادیه(دعا در مکارم اخلاق - دعای بیستم)
تفاوت کلاس های پروازی و انواع بلیط هواپیما
اگر تا به حال با هواپیما سفر کرده باشید حتما با اصطلاحات خاصِ این سفر مواجه شده اید که برخی از آن ها ممکن است برایتان گیج کننده باشد. از جمله متداول ترین اصطلاحات بلیط هواپیما، کلاس های پروازی است که عموما به فرست کلاس، پرمیوم اکونومی، بیزینس کلاس و اکونومی دسته بندی می شوند؛ هرچند ممکن است هر ایرلاین و شرکت هواپیمایی دسته بندی خاصی برای خود داشته باشد. آیا می دانید این کلاس ها (به جز قیمت بلیط) چه ت
تشک خوشخواب | یک نفره | ابعاد 120*200
>
مدل تشک سایز قیمت اصلی تومان قیمت ویژه اسکلت ارتفاع ضمانت
MBM پلاس سی کولر 200*120 5,600,000
فنر منفصل 32 سانتیمتر 99 ماه
های کلاس مموری 200*120 3,600,000
فنر منفصل 28 سانتیمتر 88 ماه
سوپراستار 200*120 2,800,000
فنر منفصل 30 سانتیمتر 88 ماه
سوپرکلاس 200*120 1,900,000
فنر منفصل 25 سانتیمتر 60 ماه
طبی پاکتی 200*120 1,600,000
فنر منفصل 20 سانتیمتر 60 ماه
فرست کلاس 120*200 2,000,000
فنری متصل 27 سانتیمتر 50 ماه
طبی فنری 120*200 1,300,000
فنری متصل 25 سان
امام صادق علیه السلام:

اگر از وقوع چیزى بیم دارى و یا حاجتى مى ‏خواهى، آغاز سخن کن به نام خدا و او را تمجید کن و ستایش نما چنانچه شایسته آن است، و بر محمد (صلی الله علیه و آله) صلوات فرست و حاجت خود را بخواه و خود را به گریه بدار گرچه به اندازه سر مگسى باشد، زیرا پدرم (علیه السلام) همیشه مى‏فرمود: نزدیکترین حال بنده به خداوند پرورنده عز و جل وقتى است که او در سجده باشد و گریان باشد.

أصول الکافی، جلد‏6، صفحه61

گروه آذرخش دکور مجموعه ای فعال در حوزه ی طراحی داخلی و عامل فروش برترین برندهای تولید کننده متریال مورد نیاز در بازسازی ساختمان است. این مجموعه نمایندگی فروش برندهای پارکت لمینت مانند : پارکت های انزو، فرست وود، زدفور ، آرتا ،‌ویکتوریا فلور و ... می باشد. 

تمامی پارکت لمینت های عرضه شده توسط این مجموعه دارای ۱۰ سال گارانتی نصب می باشند و توسط تیم مجرب شرکت آذرخش دکور به صورت رایگان نصب و اجرا می گردند.

برای سفارش و خرید لمینت ، کفپوش های پ
یک آیه از سوره یوسف با صدای استاد مصطفی اسماعیل که در سال 1970 در اسکندریه اجرا کرده.
دریافت

قَالُوا یَا أَبَانَا مَا لَکَ لَا تَأْمَنَّا عَلَىٰ یُوسُفَ وَإِنَّا لَهُ
لَنَاصِحُونَ(11) أَرْسِلْهُ مَعَنَا غَدًا یَرْتَعْ وَیَلْعَبْ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ (12)گفتند: ای پدر، چرا تو بر یوسف از ما ایمن نیستی در صورتی که ما برادران همه
خیرخواه یوسفیم؟//فردا او را با ما فرست که در چمن و مراتع بگردد و بازی کند و البته ما همه نگهبان
اوییم

بشنوید

سال نو و سال جهش تولید با عنایت خداوند متعال
و توسل به حضرت موسی کاظم علیه‌السّلام
و با توجهات حضرت ولی عصر روحی لتراب مقدمه الفدا
مبارک باشد. ان‌شاءالله 

صلوات خاص حضرت امام موسی کاظم علیه‌السّلام

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى الْأَمِینِ الْمُؤْتَمَنِ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ الْبَرِّ الْوَفِیِّ الطَّاهِرِ الزَّکِیِ‏ النُّورِ الْمُبِینِ (الْمُنِیرِ) الْمُجْتَهِدِ الْمُحْتَسِبِ الصَّابِرِ عَلَى الْأَذَى فِیکَ‏ اللَّهُمَّ وَ کَم

سال نو و سال جهش تولید با عنایت خداوند متعال
و توسل به حضرت موسی کاظم علیه‌السّلام
و با توجهات حضرت ولی عصر روحی لتراب مقدمه الفداء
مبارک باشد. ان‌شاءالله 

صلوات خاص حضرت امام موسی کاظم علیه‌السّلام

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى الْأَمِینِ الْمُؤْتَمَنِ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ الْبَرِّ الْوَفِیِّ الطَّاهِرِ الزَّکِیِ‏ النُّورِ الْمُبِینِ (الْمُنِیرِ) الْمُجْتَهِدِ الْمُحْتَسِبِ الصَّابِرِ عَلَى الْأَذَى فِیکَ‏ اللَّهُمَّ وَ کَم
ستایش برای خداست که ما را به سپاس خود رهنمون گردید، و بدان اهلیّت بخشید تا از شکر گزارانِ احسان او باشیم، و بر این کار، ما را پاداش نیکوکاران دهد.
ستایش برای خداست که دین خود را به ما عطا فرمود، و ما را به آیین خود ویژه گردانید، و به راه‌های احسان خویش پویا ساخت تا به فضل نعمت او به سوی خشنودی‌اش روانه شویم؛ ستایشی که آن را از ما قبول کند و به سبب آن از ما راضی شود.
ستایش برای خداست که ماه خود، ماه رمضان، را از جمله راه‌های احسان قرار داد، که ما
به جرات میتونم بگم،
آدمی که خودش رو خیلی تحویل میگیره و خیلی منم منم داره و یا به بقیه میگه وقت بگیرین برای دیدنم یا تو الان در حدی نیستی که منو ببینی باشه برای یه وقت دیگه، اون آدم "بیمار" هست و به هیچ عنوان به هیچ درجه و معرفتی نرسیده. آدم نرمال، مطلقا اینطوری حرف نمیزنه، آدمی که به جایی رسیده و واقعا دارای معرفت و افتخار هست، خیلی خیلی متواضع و خاکی هست و بوی تعفن نمیده.
دوم اینکه،
بسیار خوشحالم که ازون شهر مریض خارج شدم و وارد این شهر شدم.
شه
یک آیه از سوره یوسف با صدای استاد مصطفی اسماعیل که در سال 1970 در اسکندریه اجرا کرده.

قَالُوا یَا أَبَانَا مَا لَکَ لَا تَأْمَنَّا عَلَىٰ یُوسُفَ وَإِنَّا لَهُ
لَنَاصِحُونَ(11) أَرْسِلْهُ مَعَنَا غَدًا یَرْتَعْ وَیَلْعَبْ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ (12)گفتند: ای پدر، چرا تو بر یوسف از ما ایمن نیستی در صورتی که ما برادران همه
خیرخواه یوسفیم؟//فردا او را با ما فرست که در چمن و مراتع بگردد و بازی کند و البته ما همه نگهبان
اوییم

بشنوید
دانلود فیلم هل بوی 2019 Hellboy 
هل بوی هم داستان جالبی دارد. شاید یکی از بهترین فیلم هایی باشد که تا کنون دیده ایم.
اینکه چرا این فیلم زیباست بر میگردد به اینکه چرا اینقدر طرفدار دارد
سری های پیشین از فروش بسیار بالایی برخوردار بودند
حالا اما نیل مارشال تصمیم گرفته در فیلم هل بوی Hellboy 2019 پسر جهنم نوع دیگری از تاثیر گذاری را داشته باشد.
او می خواهد هل بوی برگردد 
و گذشته اش را اصلاح کند.
البته در این میان باید درگیر دنیای جادوگرها نیز شود
دنیایی که
بسم الله
دعای روز هفدهم

اَللّهُمَّ اهْدِنى فیهِ لِصالِحِ الاْعْمالِ وَاقْضِ لى فیهِ الْحَواَّئِجَ وَالاْمالَ یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَى التَّفْسیرِ وَالسُّؤ الِ یا عالِماً بِما فى صُدُورِ الْعالَمینَ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطّاهِرینَ خدایا راهنمائیم کن در آن به کارهاى شایسته و برآور در آن حاجات و آرزوهاى مرا اى کسى که نیازى به شرح حال و درخواست ندارى اى دانا و آگاه بدانچه در دل مردم جهانیان است درود فرست بر محمد و آل پاکش
ادام
بسم الله
دعای روز هفدهم
اَللّهُمَّ اهْدِنى فیهِ لِصالِحِ الاْعْمالِ وَاقْضِ لى فیهِ الْحَواَّئِجَ وَالاْمالَ یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَى التَّفْسیرِ وَالسُّؤ الِ یا عالِماً بِما فى صُدُورِ الْعالَمینَ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطّاهِرینَخدایا راهنمائیم کن در آن به کارهاى شایسته و برآور در آن حاجات و آرزوهاى مرا اى کسى که نیازى به شرح حال و درخواست ندارى اى دانا و آگاه بدانچه در دل مردم جهانیان است درود فرست بر محمد و آل پاکش
بسم الله
دعای روز هفدهم

اَللّهُمَّ اهْدِنى فیهِ لِصالِحِ الاْعْمالِ وَاقْضِ لى فیهِ الْحَواَّئِجَ وَالاْمالَ یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَى التَّفْسیرِ وَالسُّؤ الِ یا عالِماً بِما فى صُدُورِ الْعالَمینَ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِهِ الطّاهِرینَ خدایا راهنمائیم کن در آن به کارهاى شایسته و برآور در آن حاجات و آرزوهاى مرا اى کسى که نیازى به شرح حال و درخواست ندارى اى دانا و آگاه بدانچه در دل مردم جهانیان است درود فرست بر محمد و آل پاکشمنبع:

برای رسیدن به نتیجه بهتر و سریعتر در کارها  تا 10 جمعه متوا لی بعد از نافله صبح تا قبل از ظهر 302 مرتبه ذکر « یا بَصیر»((124 ))

بسم الله الرحمن الرحیم
صلوات خاصه امام علی علیه السلام
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ عَلِیِّ بْنِ أَبِی طَالِبٍ أَخِی نَبِیِّکَ وَ وَلِیِّهِ وَ صَفِیِّهِ [وَ وَصِیِّهِ‏] وَ وَزِیرِهِ وَ

مُسْتَوْدَعِ عِلْمِهِ وَ مَوْضِعِ سِرِّهِ وَ بَابِ حِکْمَتِهِ وَ النَّاطِقِ بِحُجَّتِهِ وَ الدَّاعِی إِلَى
سالن تشریفات فرودگاه شارجه اگر قصد سفر با تور دبی را دارید بهتراست قبل از سفر فرودگاه های دبی را بشناسید و بدانید پرواز شما در کدام فرودگاه دبی فرود خواهد آمد با ما همراه باشید تا بخشی از اطلاعات فرودگاه شارجه را در اختیار شما قرار دهیم. تالار تشریفات فرودگاه شارجه برای اشخاصی که پروازهای فرست کلاس و بیزینس دارا‌هستند است و از تجهیزات آن می توان وب بی سیم , کابین ویژه سیگار , تلویزیون , دوش با سرویس ها بهداشتی و آرایشی و خبرنامه و مجلات را اس
دعای روز هفدهم ماه مبارک رمضان
خدایا! از کودکی آموختم تو همانی که نامه نانوشته را می‌خوانی. حدیث دل جز به درگاه کبریایی‌ات بازگو نخواهم کرد و نامه دل جز در حریم امن‌ تو نخواهم گشود؛ باور دارم که از دلم آگاهی و نیاز دلم را بدون شرح و بیان خوب درمیابی. یاری‌ام کن تا جوارحی را که تو عطایم کردی جز در راه بندگی حضرتت، مصروف نسازم و رشته امیدم را جز به رحمت بی‌دریغت معطوف نکنم.ای آگاه به نهان دل‌ها! امروز تو را با زبان روزه‌داران چنین می‌خوانم: «
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی عَلِیِّ بْنِ مُوسَی الرِّضَا الْمُرْتَضَی الْإِمَامِ التَّقِیِّ النَّقِیِ‏ وَ حُجَّتِکَ عَلَی مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَی الصِّدِّیقِ الشَّهِیدِ صَلاَةً کَثِیرَةً تَامَّةً زَاکِیَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً کَأَفْضَلِ مَا صَلَّیْتَ عَلَی أَحَدٍ مِنْ أَوْلِیَائِکَ‏
بارالها درود و رحمت فرست بر علی بن موسی الرضا پسندیده پیشوای پارسا و منزه و حجت تو بر هر که روی زمین است و
بردار از مقابل چشمم نقاب را بیرون کش از جوانب قلبم حجاب را   امشب برای یوسُف تُرکت دعا بکن تا بی خیال تو به سر آریم خواب را   آن جرعه ها که جرئت لذّت نمی دهند پژمرده اند رونق باغ شباب را   مهمان بکن مرا تو به یک کاسه شیر داغ این بادۀ من است، چه خواهم شراب را؟   تا می پرد جرقّۀ یادتو از سرم می سوزد عصر سیطرۀ التهاب را   بر آتش ترم بفشان آب سوخته یعنی نشان حرارت لعل مذاب را   طی شد هزاره های مه آلود و عاقبت اینجا رسیده ام که بگیرم جواب را   گر قلّه بود
به نام خداوند بخشنده مهربان

خداوندا ! بر محمد که امین وحی تو ، و  برترین بندگان توست ، درود فرست که پیشوای رحمت و قافله سالار خیر ونیکی و کلید برکت و خجستگی است.
همچنان که جان خویش را در انجام دادن فرمان تو به سختی و مشقت واداشت .
در این راه ، تن خود را آماج بلا و مصیبت گردانید و در فراخواندن مردم به آیین تو با تبار خویش در افتاد.
و وابسته ترین نزدیکان خود را به سبب انکارشان دور گردانید و دورترین مردم را به پاس اجابت دعوت توحید ، به خود نزدیک ساخ
امام سجاد(علیه السلام)
اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَالِهِ، وَبَلِّغْ بِایمانى اَکْمَلَ الْایمانِ،بارخدایا بر محمد و آلش درود فرست، و ایمانم را به درجه کامل‏ترین ایمان رسان،وَاجْعَلْ یَقینى اَفْضَلَ الْیَقینِ، وَانْتَهِ بِنِیَّتى اِلى‏ اَحْسَنِ النِّیّاتِ.و یقینم را برترین یقین گردان، و نیتم را به بهترین نیت‏ها منتهی کن...

دعای مکارم الاخلاق.صحیفه سجّادیّه.
در گذشته سفر هوایی، جذاب و شیک بود؛ به‌طوری که در دهه‌ی ۱۹۵۰ که به اصطلاح عصر طلایی سفرهای هوایی به حساب می‌آید، پرواز رویداد بسیار مهمی بود که مسافران برای آن، لباس شیک می‌پوشیدند، مهمانداران غذاها را در ظروف چینی سرو می‌کردند، صندلی‌ها جادارتر و همه‌ی جزئیات این تجربه، باشکوه و مجلسی بود.
امروزه پرواز به‌معنای رزرو بیش از حد، صندلی‌های فشرده، مسافرانی با رفتار نامناسب و تأخیرهای اجتناب‌ناپذیر است؛ اما برای مسافرانی که امکان سفر
وَ کانَ مِنْ دُعَائِهِ علیه‌السلام فِی مَکارِمِ الْأَخْلَاقِ وَ مَرْضِی الْأَفْعَالِ:
و از دعاهای آن حضرت(ع)، در مکارم اخلاق و اعمال پسندیده:

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ بَلِّغْ بِإِیمَانِی أَکمَلَ الْإِیمَانِ، وَ اجْعَلْ یقِینِی أَفْضَلَ الْیقِینِ، وَ انْتَهِ بِنِیتِی إِلَی أَحْسَنِ النِّیاتِ، وَ بِعَمَلِی إِلَی أَحْسَنِ الْأَعْمَالِ. اللَّهُمَّ وَفِّرْ بِلُطْفِک نِیتِی، وَ صَحِّحْ بِمَا عِنْدَک یقِینِی، وَ
مسابقه درس آموزان:
شما باید حتما ثبت نام کرده و عضو بیان باشید.سپس سایت درس آموزان را دنبال کنید.سوال ما را به صورت خصوصی ارسال نموده و اگر سوال صحیح بود.در بانک امتیازات شما 34  امتیاز ذخیره خواهد شد.توجه به نکات زیر الزامی است:
1-حتما باید سایت ما را دنبال کنید
2-عضوبیان باشید
3-تا 10 روز پس از ارسال این مطلب فرست شرکت در مسابقه است.
4- 34امتیاز فقط مخصوص شرکت در این مسابقه است
5-هر 100 امتیاز=1شانس برای قرعه کشی بزرگ درس آموزان است.
6-جایزه این مسابقه
بارپروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش [و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی]، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد.
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

صراحتاً میگه بار امانت بر دوش فاطمه سلام الله علیهاست.
در وجودشه و نه در دستش. یعنی از خودشه.
فکر میکنم هرچیزی که باید گفته می شده، گفته شده؛ اما اون قدر که
هو الحی

خدایا! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست، و شنوای دعایم باش آنگاه که می‌خوانمت، و صدایم را بشنو گاهی که صدایت می کنم، و به من توجّه کن هنگامی که با تو مناجات می‌نمایم، همانا به سوی تو گریختم، و در حال درماندگی و زاری در برابرت ایستادم، به پاداشی که نزد توست امیدوارم، آنچه را که در درون دارم می‌دانی، بر حاجتم خبر داری، نهانم را می‌شناسی، کار بازگشت به آخرت و خانه ابدی ام بر تو پوشیده نیست، و آنچه که می‌خواهم به زبان آرم، و خو
برنامه
گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران تقدیم میکند.
به افق آفتاب
به نام ِ خدایی که راه ِ او   تنها راه ِ نجات ِ و اهل ِ او تنها نجات یافتگانند.
با عرض سلام و وقت بخیر ، با امید ِ بسیار همراهی ِ شمار ُ خواهانیم.
امروز با خودم فکر میکردم که بین ِ این همه فراز و فرود ِ زندگی و بالا و پایین ها و البته راه و بیراهه ها ، راه ِ نجات چیه و این کدو
به نام خدانامه اول سلام دختر خوشگلم آن روزها که تازه ازدواج کرده بودم( سال ۱۳۷۹) خواب دیدم که سه فرزند دارم. نمیدونم چطور خوابی بوده .الان دو تا فرزند دارم: زینب جان خواهرت و محمدجوادجان برادرت تو هم که بیایی سومین فرزندم میشی نمیدونم ولی کی میخوای بیای با خودت شاید بگی که از کجا می دونستی من دختر میشم،نمیدونستم اما در تجربه ۲فرزندم به این نتیجه رسیدم که دختر دار شدن رابیشتردوست دارم .عزیزم در دنیایی که ما زندگی می کنیم،همه آن طور که باید به
بسم الله الرحمن الرحیم

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ 
خدایا! گرفتارى بزرگ شد، و پوشیده بر ملا گشت، و پرده کنار رفت، و امید بریده گشت،
وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیْکَ الْمُشْتَکَى
و زمین تنگ  شد، و خیرات آسمان دریغ شد، و پشتیبان تویى، و شکایت تنها به جانب تو است،
 وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللّ
بلیط هواپیما
تهیه بلیط هواپیما
ها همیشه یکی از دغدغه های اصلی مسافرانی است که روز های آخر و یا تعطیل
ترجیح می دهند این کار را انجام دهند. همیشه بهترین خرید چندین روز پیش از
موعد سفر شماست تا با مشکلات و اختلالات احتمالی روبرو نشوید.

امروزه
هواپیما یکی از بهترین وسایل نقلیه برای جابجایی بین استان ها و کشور ها و
سفر از قاره ای به قاره ای دیگر تنها در عرض چند ساعت است.

همیشه تهیه بلیط هواپیما راز هایی دارد که پس از یک بار سفر با آن آشنا می شوید
دیشب برای اولین بار کامل نشستم ترجمه ی استغفار هفتاد بند امام علی علیه السلام رو خوندم...
واقعا چقدددر کامل و جامع هستش و بیخود نیست مداومت به خوندنش گره های زندگی رو باز می‌کنه..
توی این استغفار از گناهان گذشته و آینده عذرخواهی می‌کنی،از گناهانی که یادت رفته،گناهانی که یادت نرفته،گناهانی که به حسب این که خدا می بخشه مرتکب شدی،گناهانی که بخاطر غفلت  از خدا مرتکب شدی،گناهانی که هی عذرخواهی کردی و هی دوباره انجامش دادی،گناهانی که بقیه رو به
 «انتَ الّذی ایّدتَ» 
«این تو هستی که تایید می‌کنی»
دعای عرفه
من خیلی این بخش دعای عرفه رو دوست دارم
(این تصویر رو از سایت نورنگ گرفتم)
پ.ن:
از دعای افتتاح هم این دو تا بخش رو یه جور خاصی دوست دارم:
اَللَّهُمَّ وَ صَلِّ عَلَی وَلِیِّ أَمْرِکَ الْقَائِمِ الْمُؤَمَّلِ وَ الْعَدْلِ الْمُنْتَظَرِ 
خدایا درود فرست بر ولی امرت، آن قائم آرزو شده، و دادگستر مورد انتظار
و
اَللَّهُمَّ الْمُمْ بِهِ شَعَثَنَا وَ اشْعَبْ بِهِ صَدْعَنَا وَ ارْتُقْ بِه
به مناسبت فرا رسیدن عید فطر فرازهای آخر دعای 46 صحیفه سجادیه را با هم نجوا می کنیم:
فَهَا 
أَنَا ذَا أَؤُمُّکَ بِالْوِفَادَهِ ،
وَ أَسْأَلُکَ حُسْنَ الرِّفَادَهِ
،
فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ ،
وَ اسْمَعْ نَجْوَایَ ،
وَ
اسْتَجِبْ دُعَائِی ،
وَ  لَا  تَخْتِمْ یَوْمِی بِخَیْبَتِی ،
وَ لَا تَجْبَهْنِی بِالرَّدِّ فِی مَسْأَلَتِی ،
وَ أَکْرِمْ مِنْ
عِنْدِکَ  مُنْصَرَفِی ،
وَ تُرِیدُ مُنْقَلَبِی ،
إِنَّکَ غَیْرُ ضَائِقٍ  بِمَ
 دعای فرج
إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ 
وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیْکَ الْمُشْتَکَى
و زمین تنگ  شد، و خیرات آسمان دریغ شد، و پشتیبان تویى، و شکایت تنها به جانب تو است،
 وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ ع
حکما مثلى زده‌اند، حال دنیا و آخرت را گفته‌اند: مملکتى بود که چون سر سال شدى پادشاه کهنه را بکشتى نشاندندى و به ساحلى بى‌آب و گیاه بردندى و برهنه آنجا سر دادندى و خود بازگشتندى و صباح بر در دروازه شهر منتظر نشستندى، اول کسى از غریبان که آمدى او را بر خود پادشاه کردندى و او عادت ایشان ندانستى، باز چون سر سال شدى با او همان کردندى که با پادشاه اول، همیشه عادت ایشان این بودى! یک نوبت مردى غریب صباح سر سال اتفاقا به آن شهر رسید، جماعتى را دید که م
امید شمس‌آذر متخلّص به "شهسوار" در اردیبهشت سال 1366 در سلماس متولّد شد. تحصیلات ابتدایی را در دبستان ابن سینا و تحصیلات متوسّطه را در مدارس راهنمایی طالقانی، هنرستان شهید پناهی و دبیرستان امام خمینی(ره) گذرانید. بعد از گذراندن خدمت سربازی، در رشتۀ تاریخ از دانشگاه ارومیّه پذیرفته شده و در اردیبهشت سال 1398 از پایان‌نامۀ کارشناسی ارشد خود با عنوان "تأثیر حملۀ مغول در تحوّلات سبک شناختی هنری و ادبی در ایران" دفاع کرده و با نمرۀ 18/85 و رتبۀ بسیار
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دریافت
✅ مناجات دعای اللهم رب شهر رمضان با صدای حاج منصور ارضی ترجمه‌ی شیخ حسین انصاریان‼️ هر که این دعا را در هر شب ماه رمضان بخواند، گناهان چهل سال او آمرزیده می‌شود: اللَّهُمَّ رَبَّ شَهْر
روز هر روز این اذکار را هزار بار بخواند حاجت روا گردد.»
این اذکار را توصیه شده است که هر روز به تعداد صد مرتبه تکرار و خوانده شود.
ذکر روز شنبه :یا رَبِّ الْعالَمِین "ای پروردگار جهانیان"
این ذکر که مربوط به روز شنبه است به نام رسول خدا (ص) می باشد روایت شده است که هر کس این ذکر را بخواند بی نیاز میشود و در این روز زیارت حضرت رسول الله (ص) خوانده شود.
ذکر روز یکشنبه : یا ذَالجَلالِ وَ اْلاِکْرام "ای صاحب جلال و بزرگواری"
ذکر روز یکشنبه که به اسم امیر
  دعای فرج امام زمان(عج)
 وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللّ
 ای آنکه گرهِ کار‌های فرو بسته به سر انگشت تو گشوده می‌شود، و‌ای آن که سختیِ دشواری‌ها با تو آسان می‌گردد، و‌ای آن که راه گریز به سوی رهایی و آسودگی را از تو باید خواست.
سختی‌ها به قدرت تو به نرمی گرایند و به لطف تو اسباب کار‌ها فراهم آیند. فرمانِ الاهی به نیروی تو به انجام رسد، و چیزها، به اراده‌ی تو موجود شوند.
و خواستِ تو را، بی آن که بگویی، فرمان برند، و از آنچه خواستِ تو نیست، بی آن که بگویی، رو بگردانند.
تویی آن که در کار‌های مهم بخوا
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\
بسم الله الرحمن الرحیم
إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ خدایا! گرفتارى بزرگ شد، و پوشیده بر ملا گشت، و پرده کنار رفت، و امید بریده گشت،
وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ
شرح دعای روز هفدهم ماه رمضان  

اللّهم اهدنی فیه لصالح الاعمال                        ای خدا! مرا در این روز به اعمال صالحه راهنمایی کن

و اقض لی فیه الحوائج و الامال                        حاجت‌ها و آرزوهایم را برآورده ساز

یا من لا یحتاج الی التّفسیر و السّؤال               ای کسی که نیازمند شرح و سوال بندگان نیستی،

یا عالماً بما فی صدور العالمین                           ای خدایی که ناگفته به حاجات و به اسرار خلق آگاهی
صل
بسم الله الرحمن الرحیم

امام سجاد: دست به دعا برداشته ولب به تضرع گشوده وعرض می‌کنند:
«الهی به تو پناه می‌برم از آتشی که به سبب آن، بر هر که تو را معصیت نموده، سخت گرفته ای و هر که را از رضای تو اعراض نموده است، وعدة عذاب داده ای و از آتشی که نورش (بر اثر شدت در جه حرارت) تاریکی است و ملایمش، دردناک و دورش، نزدیک است (که از دور هم می‌سوزاند) و از آتشی که قسمتی از آن قسمت دیگر را می‌خورد و پاره ای از آن بر پارة دیگرش حمله می‌برد و از آتشی که استخو
بسم الله الرحمن الرحیم
با صرف نظر از محتوای سریال این که بار مثبت مشارکت و همیاری با بار منفی گناه مخلوط شود و از آن عنوان ترکیبی همگناه تولید شود و با قرار دادن این عنوان بر روی یک سریال این ترکیب ضد فرهنگی ترویج شود هیچ توجیهی ندارد... این عنوان باید عوض شود....
آیا من آدمی هستم که دوستی‌ها رو برنتابم؟ واقعا فکر نمی‌کنم همچین آدمی باشم. یا حداقل نمیخوام باشم. شاید دلیل، همون اطمینان نداشتن باشه یا فرست ایمپرشن وحشتناک. که اون روز برام واضح و قابل درکه. ولی میتونم به برخوردهای درست‌تر فکر کنم. خود را در موقعیت فراموش شده قرار ندادن. حال بد جسمی خود را به دیگران گفتن. پذیرفتن اینکه بالا آوردن عیب نیست. فراموش شدنی هم در کار نیست. ولی واقعیت ،با تمام صداقت اینه که هرگز "نفرت" در من نسبت به رفاقت ها وجود
 این مناجات را که از ابن خالویه روایت شده بخواند؛ به گفته او این مناجات حضرت امیرالمؤمنین(علیه‌السلام) و امامان پس از اوست که در ماه شعبان می‌خواندند:اللّٰهُمَّ صَلِّ عَلىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَاسْمَعْ دُعائِى إِذا دَعَوْتُکَ ، وَاسْمَعْ نِدائِى إِذا نادَیْتُکَ، وَأَقْبِلْ عَلَىَّ إِذا ناجَیْتُکَ ، فَقَدْ هَرَبْتُ إِلَیْکَ ، وَوَقَفْتُ بَیْنَ یَدَیْکَ مُسْتَکِیناً لَکَ ، مُتَضَرِّعاً إِلَیْکَ ، راجِیاً لِما لَدَیْکَ ثَوا
شرح دعای روز هفدهم ماه رمضان

اللّهم اهدنی فیه لصالح الاعمال                        ای خدا! مرا در این روز به اعمال صالحه راهنمایی کن

و اقض لی فیه الحوائج و الامال                        حاجت‌ها و آرزوهایم را برآورده ساز

یا من لا یحتاج الی التّفسیر و السّؤال               ای کسی که نیازمند شرح و سوال بندگان نیستی،

یا عالماً بما فی صدور العالمین                           ای خدایی که ناگفته به حاجات و به ا
دعای
سریع الاجابه برای گشایش فوری

کفعمى در کتاب «بلد الامین» دعایى به روایت از موسى
بن جعفر علیهماالسلام نقل کرده وآن دعای سریع الاجابه برای گشایش فوری، 

اللَّهُمَّ إِنِّی أَطَعْتُکَ فِی أَحَبِّ الْأَشْیَاءِ
إِلَیْکَ وَ هُوَ التَّوْحِیدُ وَ لَمْ أَعْصِکَ فِی أَبْغَضِ الْأَشْیَاءِ
إِلَیْکَ وَ هُوَ الْکُفْرُ فَاغْفِرْ لِی مَا بَیْنَهُمَا یَا مَنْ إِلَیْهِ
مَفَرِّی آمِنِّی مِمَّا فَزِعْتُ مِنْهُ إِلَیْکَ اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِی
این مناجات را که از ابن خالویه روایت شده بخواند؛ به گفته او این مناجات حضرت امیرالمؤمنین(علیه‌السلام) و امامان پس از اوست که در ماه شعبان می‌خواندند:

اللّٰهُمَّ صَلِّ عَلىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَاسْمَعْ دُعائِى إِذا دَعَوْتُکَ ، وَاسْمَعْ نِدائِى إِذا نادَیْتُکَ، وَأَقْبِلْ عَلَىَّ إِذا ناجَیْتُکَ ، فَقَدْ هَرَبْتُ إِلَیْکَ ، وَوَقَفْتُ بَیْنَ یَدَیْکَ مُسْتَکِیناً لَکَ ، مُتَضَرِّعاً إِلَیْکَ ، راجِیاً لِما لَدَیْکَ ثَوا
وبسایت حمل و نقل هوایی skytrax رده بندی بهترین ایرلاین های جهان در سال 2018 را منتشر کرد. مانند چند سال اخیر، خطوط هوایی آسیایی و خاورمیانه‌ای مانند خطوط هوایی سنگاپور، امارات و کاتای پاسفیک رده های بالای این رتبه بندی را کسب کردند، اما خطوط هوایی اروپایی نیز عملکرد خوبی داشتند.
در سال 2018  پنج خط هوایی اروپایی در بین بیست خطوط هوایی برتر جهان قرار گرفتند. در حقیقت آخرین باری که خط هوایی غیرآسیایی رتبه یک رده بندی سالیانه خطوط هوایی جهان را کسب
دعای هشتم صحیفه ی سجادیه:
خیلی خوبه همه ی این بدی ها رو لیست کنیم،مرور کنیم و ببینیم کدوم یکی توی ما ریشه کرده؟؟؟
بار خدایا به تو پناه می آورم از طغیان آز،و تندی خشمو چیره گی حسد،و سستی صبر،و کمی قناعت،وبدی اخلاق،و زیاده روی در شهوت،و پافشاری در عصبیت،وپیروی هوا و هوس،و مخالفت با هدایت،و خواب غفلت،و کوشش بیشاز اندازه،و انتخاب باطل بر حق،و پافشاری برگناه،و کوچک شمردن معصیت،و بزرگ شمردن طاعت،و فخر و مباهات باثروتمندان،و تحقیر تهی دستان،و ک
نماز امام باقر علیه السلام دو رکعت است در هر رکعت سوره حمد یک مرتبه،
و «سُبْحانَ اللّهِ وَ اَلْحَمْدُلِلّهِ» (صد مرتبه)
منزه است خدا و ستایش خاص خدا است
و «لا اِلهَ اِلا اللّهُ وَ اَللّهُ اَکْبَرُ (صد مرتبه)
و معبودى جز خدا نیست و خدا بزرگتر است.
دعای بعد از نماز آن حضرت:
اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ یا حَلیمُ ذُو اَناةٍ غَفُورٌ وَدُودٌ
خدایا از تو مى خواهم اى بردبارى که (با بندگان) مدارا کنى و آمرزنده و مهربانى
اَنْ تَتَجاوَزَ عَنْ سَی
بسم الله الرحمن الرحیم
با صرف نظر از محتوای سریال این که بار مثبت مشارکت و همیاری با بار منفی گناه مخلوط شود و از جمع آنها، عنوان ترکیبی همگناه تولید شود و با قرار دادن این عنوان بر روی یک سریال این ترکیب ضد فرهنگی ترویج شود هیچ توجیهی ندارد... این عنوان باید عوض شود و در فضای مجازی چنان تقبیح شود که دیگر کسی جرئت چنین ترکیبسازی ضد دین و ضد فرهنگ  ضد ارزشی به خود راه ندهد....
داشتم برای آجان تلگرام نصب می‌کردم. آجان تلفظ ترکیِ آقاجان یا همون آقاجونه. من و مهدی و کیمیا بهش می‌گیم آجان اما نسل جدید بهش می‌گن دَدی. رسیدم به اون قسمتی که باید فرست نیم و لست نیم انتخاب می‌کردم. یه لحظه شک کردم. گفتم چی بذارم. رفتم دیدم دایی ایمیلشو با اسم کوچیکش درست کرده. منم همونو نوشتم. مامان گفت یه حاجی اولش می‌ذاشتی. به‌نظرم یکم عجیب می‌شد اگه اسم تلگرام یکی حاج حسین باشه. بعد به این فکر کردم آخرین باری که یکی آجانو فقط با اسم کو
خرید بلیط هواپیما 
بهترین تاریخ خرید بلیط هواپیما خارجی بر اساس تحقیقات
تحقیقات انجام شده بر بیش از 5 میلیون صندلی فروخته شده توسط ایرلاین ها در سال گذشته، نشان می دهد که بهترین زمان رزرو بلیط هواپیما دقیقا 47 روز قبل از پرواز است. منابع دیگر، بازه زمانی بین 4 تا 6 هفته را نشان می دهند اما تجربه شخصی نشان می دهد که برخی از شرکتهای هواپیمایی ارزان ترین کرایه های خود را  6 ماه قبل از پروازها در دسترس عموم قرار می دهند.
بلیط هواپیما به انگلیسی: Airlin
هو الحی

خدایا! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست،
 و شنوای دعایم باش آنگاه که می‌خوانمت،
 و صدایم را بشنو گاهی که صدایت می کنم،
 و به من توجّه کن هنگامی که با تو مناجات می‌نمایم،
 همانا به سوی تو گریختم،
 و در حال درماندگی و زاری در برابرت ایستادم،
 به پاداشی که نزد توست امیدوارم،
 آنچه را که در درون دارم می‌دانی،
 بر حاجتم خبر داری،
 نهانم را می‌شناسی،
 کار بازگشت به آخرت و خانه ابدی ام بر تو پوشیده نیست،
 و آنچه که می‌خواهم به زبان آرم
تگ عنوان در واقع یک عنصر اصلی HTML است که به صورت اختصاصی متن عنوان صفحه سایت شما را در خود جای داده است. تگ های عنوان در در صفحات نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر به نمایش در می آیند.
با یک بررسی ساده متوجه خواهید شد که گوگل به طور معمول، 50 تا 60 کاراکتر متن عنوان را در صفحات نتایج جستجوی خود به کاربران نشان می دهد. اگر عنوان های خود را سعی کنید زیر 60 کاراکتر تولید کنید، بر اساس تجربه ای که به دست آمده، حدود 90 درصد مواقع، موتور جستجوی گوگل، عنوان شما

نماز ودعا

نماز به عنوان یک عبادت مهم ، بر اساسِ نیازِ معنویِ انسان به ارتباط با
خداوند و پرستش او ، مقرّر داشته شده و در حقیقت با برپا داشتن آن ، انسان نیاز
خود را به خداوند اعلام می کند ، علاوه بر اینکه در محتوای این عبادت ، درخواست و
طلب از خداوند نیز نهفته است
مثلاً در سوره ی حمد که در رکعت اوّل و دوّم نماز تلاوت می شود ، از خداوند در
خواست هدایت به راه مستقیم را تکرار می کنیم (اهدنا الصراط
المستقیم) و این درخواست ، یک دعا می باشد ، وصلواتی ک
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ یسِّرْ لِی الْأَعْمَالَ الَّتِی تُحِبُّهَا وَ تُحِبُّ الْعَامِلِینَ لَهَا وَ أَعِنِّی عَلَیهَا وَ اصْرِفْ عَنِّی الْأَعْمَالَ الَّتِی تَکْرَهُهَا وَ تَکْرَهُ الْعَامِلِینَ لَهَا وَ أَعِنِّی عَلَی تَرْکِهَااللَّهُمَّ أَوْصِلْنِی إِلَیکَ مِنْ أَقْرَبِ الطُّرُقِ إِلَیکَ وَ أَسْهَلِهَا عَلَیاللَّهُمَّ أَعِزَّنِی بِالِانْقِطَاعِ إِلَیکَ بِلَا ضَرُورَۀ وَ أَحْسِنْ لِی الْأَدَ
خداوند تبارک و تعالی برای تمامی بندگان خود آزمایش هایی را قرار می‌دهد که میزان ایمان آنها را بسنجد و به آنها نشان دهد که در این شرایط تنها راه نجات خدا است ، با تمام آزمایش های الهی ولی آزمایشی وجود دارد که خداوند آن را برای همه در نظر می‌گیرد و آن زندانی شدن است . نه زندانی شدن در بند حکومتی البته آن هم یک نوع است زندانی شدن در شکم نهنگ زندانی شدن در بستر بیماری زندانی شدن در خانه یا زندانی شدن در زندان فرعون آزمایشی که از حضرت یوسف تا امام عل
 پخش صوتی ترجمه مناجات شعبانیه
 با صدای مهدی کاروند

به نام خداوند بخشنده مهربان
خدایا! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست، و شنواى دعایم باش آنگاه که می خوانمت، و صدایم را بشنو گاهى که صدایت می کنم، و به من توجّه کن هنگامی که با تو مناجات می کنم، همانا به سوى تو گریختم، و در حال درماندگى و زارى در برابرت ایستادم، به پاداشى که نزد توست امیدوارم.
آنچه را که در درون دارم می دانى، از حاجتم خبر دارى، نهانم را می شناسى، کار بازگشت به آخرت و خانه اب
سلام و عرض خدا قوت خدمت اهالی قرنطینه خانگی :دی 
امیدوارم حالتون خوب باشه . 

بچه ها حوصله شما هم سر رفته یا فقط حوصله من اینطوریه؟

عنوان : بیانه دیگه عنوان میخواد :دی آدمو مجبور میکنه یه چیزی بنویسه :دی دیگه شما هم ببخشید با دیدن عنوان زحمت رنجه فرمودید ویه تک پا اومدید وب من وسرکار رفتید :دی
چهارم: دعاى آزاد شدن از بند و زندان
سیّد ابن طاووس در «مهج الدعوات» فرموده: روایت شده که شخصى در شهر شام زمانى طولانى در زندان بود تا اینکه حضرت زهرا علیها السلام را در خواب دید که به او فرمود: این دعا را بخوان، و او با تعلیم حضرت زهرا علیها السلام دعا را خواند و از زندان آزاد شد و به خانه خود بازگشت، آن دعا این است:
اللّهُمَّ بِحَقِّ الْعَرْشِ وَ منْ عَلاهُ، وَ بِحَقِّ الْوَحْىِ وَ مَنْ اَوْحاهُ، وَ بِحَقِّ النَّبِىِّ وَ مَنْ نَبَّأَهُ، وَ
موسیقی بک‌گراند دیروز و امروزم، پادکست ده قسمتی لورازپام بوده. همین‌که اولین قسمتش را گوش دادم، برای افرا فرستادم. چون تمام چیزهایی که از قشنگی و لطافت قلبم را ذوب می‌کند، من را یاد افرا می‌اندازد و باید به آنی آن حس ذوب شدن قلب، آن دل‌لرزه‌ی نجیب و غریب را باهاش شریک شوم. به‌ش گفتم که چقدر این پادکست من را به یاد شب‌های وبلاگ‌نویسی می‌اندازد و او سبحان‌الله‌گویان گفت که حال مشابهی دارد. خدای من. افرا، چرا آدم هزاری هم که فکر می‌کند ا
ASGHAفولکسOOOON واگن گلف یکی از محبوب ترین محصولات تو میان باهم اتحاد کردن های تیونینگ خودرو به احصائیه می رود، بنابراین جای شگفتی ندارد که قبیله هشتم حزن توجه فعالان میدان خدمات پس از فروش خودرو را به خود جلب کند. گلف تو بخش محصولات کامپکت از نظر مدل سازی بیرونی، چندان جذاب و التهاب انگیر نیست؛ بنابراین برخی افراد عاشق هستند ببینند که هنر تیونینگ، چه تغییرات سفارشی می تواند در هاچ بک بسیار محبوب قوم ولفسبورگ خلق کند.ما قبلا نسخه ای سفارشی از خ
یک سال و نیم قبل...اینترن کشیک جراحی بودم و موقع تحویل گرفتن اورژانس،اینترن شب قبل گفت اون چندتا مریض order انتقال به بخش دارن و رزیدنت سال چهار ویزیتشون کرده و هیچ پیگیری ندارن و من هم به روال این مواقع فقط مریض های جدید رو تحویل گرفتم و مشغول ویزیت هایی شدم که بعد از اون برامون میذاشتن.
قانون بخش جراحی این بود که تا ساعت دوازده شب اینترن فیکس اورژانس باشه و خب بعد از دوازده هم انقدر مریض زیاد بود که عملا فیکس بودیم...اورژانس اون بیمارستان چند بخ
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

115-  و من خطبة له (علیه السلام)> فی الاستسقاء <اللَّهُمَّ قَدِ انْصَاحَتْ جِبَالُنَا وَ اغْبَرَّتْ أَرْضُنَا وَ هَامَتْ دَوَابُّنَا وَ تَحَیَّرَتْ فِی مَرَابِضِهَا وَ عَجَّتْ عَجِیجَ الثَّکَالَی عَلَی أَوْلَادِهَا وَ مَلَّتِ التَّرَدُّدَ
معنی دعای رهبر معظم انقلاب در حق سردار سلیمانی 
 رهبر معظم انقلاب اسلامی در نمازی که صبح امروز بر پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اقامه کردند، دعایی خواندند که ترجمه آن به شرح زیر است:
اللّهُمَّ انّ هولاء المُسَجّون قُدّامَنٰا عبادک ‌‎ ‌‏وَابْنُ عبادک وَابْنُ امائک نَزَلَوا بِکَ وَاَنْتَ خَیْرُ مَنْزُولٍ بِهِ[خداوندا این کفن‌شدگان که در پیش پای ما قرار دارند، بندگان تو اند و فرزند بندگان تو و فرزند کنیزان تو اند. نزد تو فرود آمده و ت
اگه ورودی گوگل یا موندگاری اسم وبلاگتون تو ذهن مخاطب براتون اهمیت داره، حتما به عنوان وبلاگتون دقت داشته باشید. عنوان وبلاگ مثل یه برند می مونه که تفاوت هر وبلاگ با یه وبلاگ دیگه در ابتدا با همین برند مشخص می شه. تا حالا عنوان وبلاگتون رو توی گوگل نوشتید که ببینید چی میاره؟ حوصله تون شد یه امتحان کنید ببینید چی می شه نتیجه!!مثلا وبلاگ هست عنوانش رو نوشته سلام، یا حتی بسم الله الرحمن الرحیم، یا LOVE و از این دست عناوینِ کاملا عمومی که لابلای ده ه
چه زیبای فرمود سرور عارفان عالم امام زین العابدین حضرت سجاد علیه السلام:
اللـّهُـمّ صــَلّ عَلَى مــُحَمّـدٍ وَ آلِ مـُحَـــمّدٍ،
وَ اقْــــبــِضْ عَــلَى الــــصّـــدْقِ نَــفــْسـِی،
وَ اقْــطَـــــــــعْ مـــِنَ الــدّنْــیــَا حَاجَــتِــــی،
وَ اجْعَلْ فِیمَا عِنْدَکَ رَغْبَتِی شَوْقاً إِلَى لِقَائِکَ،
وَ هَــبْ لِی صـِدْقَ الـتّـــــــوَکــّلِ عـــَلـَیْـــکَ.
بارخدایا! بر محمد و آل او درود فرست
و نفسم را بر صدق قبض کن
و
بنام خالق هستی
ما و اعمال ما
اعمال ما و ما

در منطق ما انسان ها اینطور است که یک عملی را  انجام می دهیم  و تمام میشود

مثلا دیده شده که طرف یک معصیتی را انجام داده و وقتی برای کسی تعریف میند میگوید اره این قضیه مال چندین سال است و تمام شد رفت اینکه مال الان نیست

و یا مثلا دیده ایم که وقتی میخواهند عملی را توجیه کنند میگویند یک شب که هزار شب نمیشه یک شب است تمام میشود میرود مثلا برا همین عروسی رفتن ها

اصولا ما اینطور فکر میکنیم که زمانیکه یک عمل
پست امروز در رابطه با کسب درآمد از سایت آپارات بوده و مخاطب اصلی آن مدیران وب سایت آپارات می باشد. در همین ابتدا عنوان می کنیم که این مطلب تنها یک گلایه از مدیران آپارات بوده و ما به هیچ عنوان قصد تخریب چهره آپارات را نداریم و نقدی که در این پست عنوان می گردد صرفاً دلسوزانه بوده و امیدواریم که مدیران وب سایت آپارات با مطالعه این پست درصدد رفع مشکلات عنوان شده برآیند.
ادامه مطلب
به عنوان برادر کوچیکتر تون، به عنوان یه دوست بلاگری، به عنوان کسی که به پاسطه باباش یکم بیشتر تو جریان کار هست
لطف کنید اول از همه توی دبه یا هر چیزی آب بر دارید
میدونم نمیتونم آروم آروم خبر بدم ولی آمادگی هر اتفاقی رو داشته باشید
خونه تونم حدالامکان ترک نکنید
هوای پیر تر ها و بچه تر هارو داشته باشید
لباس گرم و بارونی و اینجور چیزا هم دم دستتون باشه
(بابای من برای زلزله آماده باش نبودن ولی الان ۲ روز استراحتشم اونجاس)
عنوان مقاله ای که با نام فرهاد دماوندی در مجله چاپ شد.
تصویر رو بزرگ کردم. متن کاملا بی ربط به عنوان بود.
ولی حقیقتا عنوان فریبنده ای داشت؛ شعر مسکوت، شعر متکلم، رسالت شعر چیست...؟
از اینجا مقاله ای در روزنامه شرق درخصوص این عنوان بخوانید
ده حدیث با موضوع یاد خدا
1.امام علی(ع):
یاد خدا عقل را آرامش می دهد، دل را روشن می کند و رحمت او را فرود می آورد.
2. امام علی(ع):
خدا را خالصانه یاد کنید تا بهترین زندگی را داشته باشید و با آن راه نجات و رستگاری را به پیمایید.
3.رسول اکرم(ص):
هر کس خدای عزوجل را اطاعت کند خدا را یاد کرده است، هر چند نماز خواندن و روزه گرفتن و قرآن خواندنش اندک باشد.
4.امام صادق(ع):
درباره آیه ی ((یاد خدا بزرگتر است)) _: به یاد خدا بودن در هنگام روبرو شدن با حلال و حرام.
5.امام
در این بخش ،جزوه و پاورپوینت های بی نظیر و حرفه ای درس مبانی ریسک و مدیریت بیمه برگرفته از کتاب اصول بیمه و مدیریت ریسک (مفاهیم اساسی در مدیریت ریسک و بیمه ) نویسنده: جورج ای ترجمه: دکتر غدیر مهدوی مناسب دانشجویان رشته مدیریت بیمه و کارآموزان بیمه با کیفیت عالی آماده دانلود گردیده است که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول ارزشمند را دریافت و دانلود نمایید.
جزوه و پاورپوینت های درس شامل موارد ذیل میباشد:
جزوه درس مبانی ریسک و مدیریت بیمه
گفده بودم ک قراره یکار بد انجام بدم
شاید خ مسخره باشه ولی یجورایی خ بنظرم هیجان انگیز بود
و الان ب هیچ عنوان پشیمون نیسم(خب شایدم باید باشم اگ تااخر هفته پی ام نده)
خب قضیه ازونجا شروع شد که فک کنم حدودا پونزدهم فروردین بود داشتم با یکی از دوسام(گای فرند)چت میکردم
این پسرو که خیلیم پسر خوبیه(؟) من از مهدکودک میشناسم....بعد از مهدکودک البت گمش کرده بودم سر ی جریانی پارسال پیدا کردیم همو از تو تل...ازون موقع دوبار همو دیدیم ولی خب مامانامون بودن دگ
ای عطر خوش نارنج، سلام!
به عنوان آخرین پیام،
به عنوان آخرین سلام،
به عنوان آخرین کلام.
به تمام کوچه‌های نادیده‌ی شهرم،
به تمام پرستوهای این آسمان،
به تمام گل‌های ناروییده‌ی این جهان.
به تمام عزیزانِ گوشه‌ی قلبم،
به تمام خال‌های کُنج لب،
به تمام اشک‌ها و چشمِ تر.
به تمام دفتر‌های شعر خالی‌ام،
به تمام قلم‌های شکسته،
به تمام درختان خشک این دیار.
به هرکجا که رسیدی،
به هرکسی که دیدی،
به هر صدایی که شنیدی،
« برسان سلام مارا »
خداحافظ؛
بنگ!
و
برنامه
گروه معارف و اندیشه های ِ رادیو ایران تقدیم میکند .
به افق آفتاب
به نام ِ خدایی که مهربان تر از او خدایی نیست.
با احترام و ارادت ، سلام.
در روزی دوباره از روزهای ِ خوب ِ خدا،  مهمان ِ همراهی ِ شما هستیم،
تا موعد ِ افق ِ اذان ِ ظهر که میعاد گفتگوی ِ ما با خداست. گفتگویی به طنین ِ نماز که تکلیفی دلنشین و  آسمونی برای ِ دلهای ِ ماست. دلهایی که
روز برنامه‌نویسانروز ۲۵۶ام هر سال (معادل عدد ۱۰۰ در مبنای شانزده) مطابق با 22 شهریور و ۱۳ سپتامبر (۱۲ سپتامبر در سال‌های کبیسه) به عنوان روز برنامه‌نویسان نام گرفته‌است. روسیه اولین کشوری بود که این روز را به عنوان روز برنامه‌نویس به رسمیت شناخت و پس از آن کشورهای آلمان، کانادا، چین، کرواسی، فرانسه، گوآتمالا، هند، بلژیک، استرالیا، نیوزیلند، لهستان، اسلوونی، بریتانیا، و ایالات متحده آمریکا نیز این روز را به عنوان روز برنامه‌نویس به رسم
علامت گذاری متن متن
این بخش برخی از عناصر HTML ضروری را برای مارک کردن متن مورد استفاده قرار می دهد.
عناصر عناصر به شما اجازه می دهد مشخص کنید که بخش های خاصی از محتوای شما عبارتند از عنوان یا زیرمجموعه. به همان شیوه که یک کتاب دارای عنوان اصلی، عنوان فصل و زیرنویس است، یک سند HTML نیز می تواند باشد. HTML حاوی 6 سطر عنوان، <h1> - <h6> است، اگر چه شما معمولا تنها از 3 تا 4 استفاده می کنید:
ادامه مطلب

( وَ کَانَ ، مِنْ دُعَائِهِ عَلَیْهِ السَّلَامُ فِی الاِسْتِخَارَةِ )

ترجمه:از دعاهاى آن حضرت (ع) است در استخاره
اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَخِیرُکَ بِعِلْمِکَ ، فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ ، وَ اقْضِ لِی بِالْخِیَرَةِ [1]

ترجمه:خدایا! من از تو خیر مى‏خواهم چون به همه چیز دانائى، پس درود بر محمد و آل او فرست و براى من خیر مقدر فرما.

وَ أَلْهِمْنَا مَعْرِفَةَ الِاخْتِیَارِ ، وَ اجْعَلْ ذَلِکَ ذَرِیعَةً إِلَى الرِّضَا بِمَا قَ
راهنمایی های موجود برای سئو همگی بر این اصل تاکید دارند که محتوا با عنوان جذاب می تواند ترافیک سایت را افزایش دهد!
ماجرا اینگونه شروع می شود که عمده کاربران با خواندن عنوان یک نوشته تصمیم می گیرند روی لینک آن کلیک کنند یا نه! حال اگر نوشته عنوان جذابی داشته باشد بی شک تعداد کلیک ها بیشتر می شود. 
برای نوشتن یک عنوان جذاب نیازی نیست که یک مقاله نویس قهار باشید، فقط کافیست که در عنوان های محتوای خود از کلمات تاثیر گذار و پر طرفدار استفاده کنید.
۱. روایات: از امام سجاد (علیه السلام) حدود سیصد حدیث در کتب اربعه شیعه آمده است.
۲. رساله حقوق: متن این رساله از قول ابوحمزه ثمالى در منابع شیعه همچون تحف العقول عن آل الرسول اثر حسن بن على بن شعبه حَرّانی متوفى ۳۸۱ ق. و خصال شیخ صدوق متوفى ۳۸۱ و بحار الانوار علامه محمدباقر مجلسى متوفى ۱۱۱۰ ق. آمده است. مباحث این رساله پنجاه حق درباره وظایف و تکالیف و حقوق خصوصى و اجتماعى انسان در عرصه هاى گوناگون حیات براى اصلاح بحران ها و آسیب هاى اجتماعى مى ب

عنوان و توضیحات یک بخش کوتاه از کد html وب سایت است که در تمامی وب سایت ها وجود دارد. عنوان و توضیحات وب سایت مانند نام و توضیحات کوتاه و مبهم روی جلد کتاب ها است که به شما موضوع کتاب را قبل از خواندن آن بصورت کوتاه شرح می دهد.

ادامه مطالب
به عنوان دومین قدم در مسیر یادگیری طراحی وب، هر شخصی باید بعد از یادگیری HTML، چیزی با عنوان CSS را یاد بگیرد . اگر ما HTML را به عنوان اسکلت یک وبسایت در نظر بگیریم، قطعا میتوان CSS را به عنوان ظاهر سازنده این اسکلت در نظر گرفت. شما برای مشاهده این دوره نیاز به هیچ پیش نیاز خاصی به غیر HTML ندارید. اگر HTML را هنوز یاد نگرفتید میتوانید از طریق دوره آموزش HTML از وبسایت راکت ابتدا HTML را فرابگیرید و در قدم بعدی شروع به دیدن این دوره کنید.

لینک دامه آموزش.....
توضیحات مختصری که زیر عنوان وبلاگ نوشته می‌شود، همیشه ثابت نیست. ولی زود به زود هم تغییر نمی‌کند امّا آرشیو کردن‌شان هم خالی از لطف نیست!
* از تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ جمله زیر عنوان به قسمت توضیحات وبلاگ انتقال یافت، همان که زیر عکسی که در قسمت راست وبلاگ است و از این به بعد جملات آنجا را آرشیو می‌کنم. و تلاشم بر ثابت نگه‌داشتن جمله زیر عنوان است.
دریافتعنوان: قرائت قرآنحجم: 1.36 مگابایت 
دریافتعنوان: زیارت عاشورا شب دومحجم: 8.67 مگابایت 
دریافتعنوان: سخنرانی شب دومحجم: 20.6 مگابایت 
دریافتعنوان: روضه شب دومحجم: 11.5 مگابایت 
دریافتعنوان: زمینه شب دومحجم: 6.8 مگابایت 
دریافتعنوان: همخوانی شب دومحجم: 3.15 مگابایت 
دریافتعنوان: واحد سنتی شب دومحجم: 4.81 مگابایت 
دریافتعنوان: واحد تند شب دومحجم: 7.12 مگابایت 
دریافتعنوان: شور شب دوم محرمحجم: 3.87 مگابایت 
دریافتعنوان: شور شب دومحجم: 2.44 مگابایت 
دریافت
چهارم: دعاى آزاد شدن از بند و زندان
سیّد ابن طاووس در «مهج الدعوات» فرموده: روایت شده که شخصى در شهر شام زمانى طولانى در زندان بود تا اینکه حضرت زهرا علیها السلام را در خواب دید که به او فرمود: این دعا را بخوان، و او با تعلیم حضرت زهرا علیها السلام دعا را خواند و از زندان آزاد شد و به خانه خود بازگشت، آن دعا این است:
اللّهُمَّ بِحَقِّ الْعَرْشِ وَ منْ عَلاهُ، وَ بِحَقِّ الْوَحْىِ وَ مَنْ اَوْحاهُ، وَ بِحَقِّ النَّبِىِّ وَ مَنْ نَبَّأَهُ، وَ
در این مطالعه از رویکردی ترکیبی به عنوان روش پیشنهادی استفاده می گرد. پیاده سازی کلی کار بدین صورت است که مجموعه داده های مرتبط با برچسب زنی تصاویر از اینترنت بر گیت هاب و ابزار پیاده سازی گوگل کولب   بارگزاری میشوند، سپس با استفاده از پیش پردازش های با شبکه عصبی کانولوشن به عنوان پردازشگر تصویر از یک طرف و با استفاده از شبکه LSTm دوطرفه به عنوان پردازشگر متن از سوی دیگر باهم ادغام شده  و در نهایت طبقه بندی و برچسب زنی با شبکه عصبی ترکیبی  ادا
گزارش صوتی اولین شب جمعه ماه مبارک رمضان سال ۹۸بانوای کربلایی مهدی سلطانی ( عابس )دریافت  عنوان: ال لر ایچی بودنیا ده  حجم: 10.8 مگابایتدریافت  عنوان: مولا باخ منه              حجم: 4.47 مگابایتدریافت  عنوان: من ربابم                   حجم: 5.99 مگابایتدریافت عنوان: بس‌کن رباب               حجم: 7.18 مگابایتدریافت  عنوان: مناجات                    حجم: 3.66 مگابایت
این فایل برا تکلیف کار و فناوریعنوان: پرورش گاوحجم: 2.25 مگابایتتوضیحات: تکلیف کار و فناوریدریافت پاور پوینت پرورش گاوعنوان: پرورش گاوحجم: 2.25 مگابایتتوضیحات: تکلیف کار و فناوریعنوان: پرورش گاوحجم: 2.25 مگابایتتوضیحات: تکلیف کار و فناوری
بهترین هتل های اسلو پایتخت نروژ

اسلو با میزبانی از هتل‌هایی برگزیده، تجربه‌ای متفاوت از اقامت لوکس و راحت را در اختیار مسافران کاری و تفریحی قرار می‌دهد.
این هتل‌ها در نوع خود بی‌نظیر بوده و عمدتاً با حفظ ظاهر قدیمی خود، مدرن نیز هستند. همان‌طور که اسلو تفریحات گوناگونی برای هر مسافری دارد، عرصه‌ی هتلداریِ این شهر نیز بسیار پرشور بوده و گزینه‌های فراوانی را به گردشگران ارائه می‌دهد. فرقی نمی‌کند که به دنبال هتلی اشرافی با ظاهری قد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

salemziba